درباره ما

پیمانکار رتبه یک صنعت نفت و گاز

شرکت مهندسی و اجرای ساختمان و صنعت ایران آروین (سهامی خاص) در سال 1361 با استعانت از خداوند منان و با دستان پرتوان جمعی از متخصصین، مدیران و اساتید دانشگاهیِ با تجربه ی کشور عزیزمان ایران، تاسیس گردید که از همان ابتدای تاسیس با حضور در عرصه آبادانی کشور چه در زمینه اجرا، نصب و راه اندازی تجهیزات کارخانه ای در صنایع فلزی، دارویی، شیمیایی و سلولزی  و چه در زمینه  انجام و تحویل پروژه های مختلف نیروگاهی، پالایشگاهی، خطوط لوله انتقال نقت و گاز، خطوط لوله انتقال آب و پلنتهای پتروشیمی گام های موثری در راستای سربلندی ایران برداشته است.

نهال دیروز ایران آروین، که امروز نزدیک به چهل سال از کاشت آن می گذرد، اکنون به درختی تنومند تبدیل شده است و رشدونمو خود را در ابتدا مدیون خداوند بزرگ و سپس حسن اعتماد کارفرمایان محترم در اعطای پروژه ها به این شرکت و همچنین تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان خود می داند که در سرتاسر ایران، در سرما و در گرما، در شب و در روز، در این خصوص کوشیده اند.

در حال حاضر این شرکت دارای رتبه یکِ رشته نفت و گاز از سازمان برنامه و بودجه می باشد که در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به تاسیسات سرچاهی و خطوط لوله جریانی، فرآوری نفت و گاز و کارخانه های گاز و گاز مایع و تزریق گاز و آب،  کارخانه های پتروشیمی، مخازن ذخیره نفتی ، خطوط انتقال نفت و گاز، تلمبه خانه های نفت و ایستگاههای تقویت فشار گاز، سازه های دریائی نفت و گاز  و نظایر آن، است.

ایران آروین در سالهای اخیر اقدام به ایجاد زیرساختارهای مورد نیاز جهت گسترش حوزه کاری خود از انجام پروژه های Construction به انجام پروژه های Procurement Construction و EPC  نموده است.

تماس با ما

نیروی انسانی ایران آروین سرمایه ای بی بدیلی است که همواره موجب رشد و شکوفایی این شرکت از ابتدا تاکنون بوده و با توجه به تنوع و گستردگی پروژه ها در سراسر کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ایران آروین 120 نفر در دفتر مرکزی و دفتر پروژه ها واقع در شهر تهران و بیش از 2500 نفر  دردفاتر کارگاهی، انبارها و سایتهای پروژه ها حضور دارند.

این درحالی است  که با احتساب پیمانکاران فرعی و سازندگان داخلی و خارجی طرف قرارداد با این شرکت، بیش از 10.000 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباط با پروژه های در دست اجرای ایران آروین مشغول به فعالیت می باشند

ایران آروین 40 سال تجربه در صنعت نفت گاز و پتروشیمی

حضور در پهنه  کشور عزیزمان، ایران

اجرای بیش از 4000 کیلومتر از خطوط اصلی لوله انتقال نفت و گاز که به نوبه خود یک رکورد می باشد

اجرا، نصب و راه اندازی پلنتهای گوناگون در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی و سایر صانیع بزرگ کشور

تامین کننده تجهیزات و کالاهای پروژه ها در قالب قرادادهای EPC و یا PC

اتمام تمامی پروژه ها در قالب برنامه زمانبندی پروژه و بدون هیچگونه تاخیر

متشکل از مدیران و کارکنان با تجربه و با انگیزه بالا که سرمایه اصلی این شرکت می باشد

بیشترین میزان ماشین آلات اجرای خطوط لوله از جمله ساید بوم، ماشینهای خمکاری لوله و کلمپس های داخلی و خارجی

تنها عضو ایرانی انجمن بین المللی IPLOCA (پیمانکاران خطوط لوله و فراساحل)

به زودی حضور در عرصه های بین المللی

ایران آروین، در تمامی پروژه ها بنابر وسعت پروژه، موقعیت جغرافیایی، دفاتر فنی و اجرایی کارگاهی، انبارهای سر پوشیده و روباز وجود دارد

انجام پروژه ها، به صورت شبانه روزی و بدون وقفه، با نظارت مستمر متخصصین و کارشناسان ایرانی، با حفظ کلیه تمهیدات زیست محیطی و با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، با سرعت شگفت انگیز و کیفیت بسیار بالا، از مزیت ها، و ویژگی های این شرکت  محسوب می گردد.

ایران آروین معتقد است با همدلی، پشتکار و اعتقاد به توانمندی ظرفیت های اجرائی موجود در داخل کشور، می توان بر مشکلات و موانع جدی پیش رو غلبه نمود و برهمین اساس، با برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته، درصدد است کمک قابل توجه و شایانی به درآمدهای کشور، به سهم خود، داشته باشد.